Z ogromną przyjemnością prezentujemy projekt tegorocznej identyfikacji wizualnej Festiwalu Fama.
Punktem wyjścia dla trzech wariacji plakatu było nawiązanie do retro estetyki oraz inspiracja plakatami turystycznymi. Trzy postacie symbolizują trzy filary programowe Famy: muzykę, sztuki sceniczne i wizualne. Całość nawiązuje też do słusznego wieku festiwalu. W tym roku odbędzie się on w Świnoujściu po raz czterdziesty dziewiąty.
Autorami projektu są KAJA I PIOTR DEPTA-KLEŚTA – projektanci graficzni związani ze szczecińską Akademią Sztuki, którzy w 2015 roku podbili nasze serca swoim „dzikim” pomysłem, a w latach kolejnych zaproponowali wariacje na temat postaci Wenus (2016) , porównali Famę do skoku na głęboką wodę (2017) oraz zaprezentowali ją w egzotycznym kontekście (2018).
Przypominamy, że jeszcze do 17 maja trwa nabór zgłoszeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w zakładce SEKCJE. Przeczytaj regulamin Festiwalu i wypełnij formularz zgłoszeniowy: 49. FESTIWAL FAMA – ZGŁOŚ SIĘ.
Planowany termin tegorocznej Famy to 12-25 sierpnia 2019. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Festiwalu oraz naszego profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

© KAJA I PIOTR DEPTA-KLEŚTA @posterandsons© KAJA I PIOTR DEPTA-KLEŚTA @posterandsons© KAJA I PIOTR DEPTA-KLEŚTA @posterandsons