ŚLADAMI MISTRZÓW

Gość:
Joanna Kołaczkowska
Prowadzący: Artur Rawicz
Środa 26.08.2020
godz. 20:30

Cykl, w którym Artur Rawicz – dziennikarz i fotograf muzyczny, zaprasza uznanych twórców do rozmowy o początkach ich artystycznej działalności na Festiwalu FAMA. Przenieśmy się do przeszłości i dowiedzmy, jak na przestrzeni lat FAMA ewoluowała. W tym odcinku Artur Rawicz gościł znakomitą artystkę kabaretową i aktorkę – Joannę Kołaczkowską.

Joanna Kołaczkowska

Joanna Kołaczkowska – aktorka, artystka kabaretowa, autorka tekstów i prezenterka radiowa. Zaczynała w 1988 roku, w kabarecie Drugi Garnitur. Od 1989 aż do jego rozwiązania w 1999 roku, występowała w kabarecie Potem, pisała także teksty do niektórych skeczów tego kabaretu. Od 2002 roku aktorka kabaretu Hrabi. Wcielała się w postać Dorin Owens w serialu “Spadkobiercy” emitowanym przez TV4 i Comedy Central Polska. Aktywna postać wytwórni A’YoY, gdzie oprócz kilku krótkich form filmowych, wyreżyserowała też dłuższy film pt. “Nakręceni” (2002). Od lipca 2020 roku współprowadzi audycję “Koncert życzeń” na antenie Radia Nowy Świat.

fot. Anna Majer

Realizacja nagrań:

Kierownik produkcji: Monika Stopczyk
Intro: Studio Lepiej na podstawie identyfikacji Poster & Sons

Partnerzy:

video brothers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Pozostałe wydarzenia z cyklu "Śladami Mistrzów":