Famowiczki, Famowicze
dziś się Wam pokażemy! A dokładniej: przed Wami identyfikacja wizualna tegorocznej Famy spod ręki Kai i Piotra Deptów-Kleśtów. Podoba się? Zerkajcie także często na nasz profil, już niebawem w tej wirtualnej przestrzeni wystartuje coś całkiem przyjemnego.
Spieszymy także z nowymi wiadomościami z pola organizacyjnego frontu Famy. Nie składamy animacyjnego oręża. Szukamy, sprawdzamy, myślimy dyskutujemy, analizujemy, pytamy, odpowiadamy… Wszystkie nasze ustalenia i decyzje mają charakter podwójny, każde z nich posiada swój awaryjny „plan B”. Wciąż jednak wierzymy, że uda nam się z Wami spotkać w sierpniu w Świnoujściu. Oczywiście w określonych rygorach sanitarnych, bo Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
Wśród naszych pomysłów znajdziecie działania nowatorskie oraz kontynuację wcześniejszych projektów, także warsztatowych. Siłą Famy od zawsze była muzyka, stąd coraz wyraźniejsze stają się kontury koncertu, w którym chcemy zaprezentować najlepszych z najlepszych ostatniej dekady. Nie zapominamy o sztuce teatru i słowie pisanym. Tu także, gwarantujemy: są pomysły jak i co wspólnie zdziałać i zadziałać.
Żadne z naszych działań nie będzie mieć jednak sensu bez Waszego intensywnego udziału. Nie ważne w jakiej formule – realnej czy wirtualnej. Zapraszamy zatem do współtworzenia drugiego etapu organizacyjnego Famy. Bądźcie z nami, intensyfikujcie swoją obecność i kreatywność. Pamiętajcie także o hasztagu #famawkoronie, którym możecie oznaczać swoją artystyczna działalność w sieci.