Wpuść Famę do swojego domu!

To była by 50. FAMA… Pandemia zmusiła nas jednak do rezygnacji z zaproszenia Was do Świnoujścia, ekscytującego miasta na 44 wyspach. Nie rezygnujemy jednak z tego co w Famie od półwiecza najistotniejsze: siły młodości, artystycznej świeżości i twórczej odwagi. Przenosimy się do świata wirtualnego! 

Między 21 a 29 sierpnia 2020 roku możecie być na Famie gdziekolwiek będziecie. Wirtualna Fama to blisko 30 wydarzeń, ponad 50 artystów. To koncerty, spektakle, wystawy, prezentacje multimedialne, spotkania z pisarzami oraz rozmowy z wybitnymi artystami, którzy gościli na Famie

Wśród artystów Wirtualnej Famy są: Renata Przemyk, SWIERNALIS, Fismoll, Joanna Kołaczkowska, Tomasz Jachimek, Henryk Sawka, Piotr Bukartyk, Adam Nowak, Bajzel i wielu, wielu innych!

Subskrybujcie kanał Festiwalu Fama na platformie You Tube. Jeśli się wahacie, zobaczcie opublikowane już filmy z udziałem fantastycznych postaci związanych z Famą od lat. Tam odnajdziecie także dynamiczne spoty, które możecie udostępnić na swoich profilach i zaprosić Waszych znajomych do uczestnictwa w Famie.