X
Back to the top

zgłoś się

Czekamy na osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Uczestnikiem Festiwalu może być osoba w każdym wieku, jednak podkreślić należy, że Fama jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat.

Fama jest skierowana do młodych twórców wszystkich dziedzin sztuki, a także do dziennikarzy, animatorów kultury i inspicjentów. Jeżeli chcesz wziąć udział w festiwalowych warsztatach, zapoznaj się przede wszystkim z regulaminem festiwalu, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do sekcji, którą wybierasz. Wykaz dostępnych w tym roku sekcji warsztatowych znajdziesz poniżej, wraz z przekierowaniem do opisu warsztatów i formularza zgłoszeniowego. Wystarczy kliknąć “zgłoś się”, aby poznać wszystkie szczegóły.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15.08.2020.

Nie zwlekaj. Zgłoś się już dziś! Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie zamknięta i opublikowana do 20 sierpnia 2020.

Zachęcamy do wzięcia udziału w następujących projektach:

Nabór zamknięty

artur rawicz fama

Jeśli poznawać tajniki dziennikarstwa muzycznego, to najlepiej w mikro-grupach, bezpośrednio i w swobodnej atmosferze. Najlepiej podczas prawdziwego wydarzenia.

artur rawicz fama

Choć sam prowadzący unika słowa “mistrzowskie”, to w zasadzie takie będą te warsztaty. Kameralne i w warunkach, w jakich naprawdę pracują fotoreporterzy.

36-FAMIASTO-710x450

Projekt konkursowy, polegający na zgłoszeniu autorskiej realizacji z dziedziny muzyki, sztuk wizualnych lub scenicznych. Zgarnij dofinansowanie na realizację swoich działań.

festiwal fama

“Wirtualna wystawa na Famie”, skierowana do studentów szkół artystycznych i młodych artystów. Tematyka zgłoszonych prac powinna nawiązywać do tematu „Stan skupienia”.

festiwal fama literatura

Konkurs „Twój tekst na Famie” adresowany jest do młodych literatów. Tegoroczny temat to „Przez granice” lub jego twórcze zredefiniowanie. Należy przesłać teksty premierowe.

© 2021 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co

Czy subskrybujesz nasz kanał na YouTubie?Nie pozwól, by nasze materiały video Ci umknęły