X
Back to the top

Twój tekst na famie

Konkurs „Twój tekst na Famie” adresowany jest do młodych literatów. Tegoroczny temat to „Przez granice” lub jego twórcze zredefiniowanie. Jednym z warunków udziału w projekcie jest przesłanie tekstów o charakterze premierowym (dotychczas niepublikowane). Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie dorgą elektroniczną. Spełniające wymogi regulaminowe i zgłoszone w terminie prace oceni jury powołane przez Organizatora, a publikacja prac laureatów nastąpi podczas trwania tegorocznego festiwalu,
czyli między 21 a 29 sierpnia. Wyłoniony przez jury zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2 000,00 zł. Regulamin konkursu przewiduje także przyznanie dwóch równorzędnych wyróżnień, po 500,00 zł każde. Fundatorem nagród w konkursie jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Kategorie

W ramach konkursu rozpatrywane będą prace w kategoriach:

  • proza,
  • poezja,
  • reportaż,
  • esej,

Wszystkie prace muszą być zarejestrowane a następnie przekazane organizatorom w wybranej formie  umożliwiającej ich wirtualną publikacje.

Przyjmowanie zgłoszeń

Zgłoszenie poprzez wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 15 sierpnia 2020.
Ogłoszenie wyników opublikujemy z dniem 20 sierpnia 2020.

Zgłoś się
36-FAMIASTO-710x450

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie Twój tekst na Famie, zapoznaj się przede wszystkim z regulaminem konkursu, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15.08.2020. Nie zwlekaj. Zgłoś się już dziś!

© 2021 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co

Czy subskrybujesz nasz kanał na YouTubie?Nie pozwól, by nasze materiały video Ci umknęły